Alibaba розвиватиме електронну комерцію в селах


Alibaba розвиватиме електронну комерцію в селах

Alibaba розвиватиме електронну комерцію в селах Китаю. Як повідомляє газета China Daily, компанія вже підписала угоду з Національною комісією з розвитку і реформ КНР, яка надасть підтримку в здійсненні планів ритейлера.

НКРР допоможе Alibaba налагодити співпрацю з місцевими органами влади для реалізації різних проектів у сфері створення логістичної інфраструктури для e-commerce більш ніж в 300 сільських районах. За даними Alibaba, понад 22% покупців є жителями селищ або сіл, при цьому показник зростає на 10-15% в річному вираженні.

Ще в 2014 році Alibaba заявила, що планує вкласти в збільшення присутності за межами великих міст близько 10 млрд юанів ($1,53 млрд). В рамках співпраці з державними структурами, ритейлер має намір побудувати понад 100 000 пунктів видачі замовлень у сільській місцевості Китаю до 2019 року, тоді як на сьогоднішній день їх налічується всього 780.

Заради заходу в регіони Alibaba також уклала угоду з China Telecom і має намір випускати особливу модель смартфона з попередньо встановленими додатками для купівлі на майданчиках Алібаби. Враховуючи, що в Китаї на сьогоднішній день налічується 186 млн абонентів China Telecom, обидві компанії сподіваються, що проект буде успішним.

Китайський бізнес штовхає на регіональну експансію сам ринок: попит сільських жителів на послуги електронної торгівлі постійно зростає. У великих містах ринок уже насичений. У надії зберегти темпи зростання, інтернет-ритейлери Піднебесної хочуть залучити до купівель жителів сіл, звідки родом більше половини всього населення Китаю.

Alibaba не єдина китайська компанія, що досліджує потенціал регіонального e-commerce. На початку лютого JD.com почав тестувати доставку замовлень дрона в сільські райони Китаю: доставка партій за допомогою безпілотників покликана скоротити термін отримання замовлень, а також знизити вартість робочої сили.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Alibaba розвиватиме електронну комерцію в селах» на Finance.ua - 4.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua