Державний "Укрексімбанк" припинить обслуговування роздрібного і мікробізнесу


Державний "Укрексімбанк" припинить обслуговування роздрібного і мікробізнесу

Державний “Укрексімбанк” в рамках ключових показників ефективності для системних державних банків вийде зі сфери обслуговування роздрібного і мікробізнесу в середньостроковій перспективі, до 2019 року включно, повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

Як наголошується в розробленій Мінфіном і затвердженій Кабінетом міністрів Стратегії реформування державного банківського сектора, в цей період банк повинен вийти на беззбиткову діяльність, а також досягти ринкових орієнтирів за показниками прибутку, рентабельності капіталу (ROE) і ефективності витрат (CIR).

Крім того, серед якісних показників розвитку банку приведення системи ризик-менеджменту у відповідність до вимог Національного банку України в 2016 році та впровадження внутрішнього процесу оцінки достатності капіталу ICAAP в 2017 році, а також досягнення цільового стану розвитку операційної моделі.

В рамках стратегії держава розгляне комерційну доцільність щодо діяльності “Укрексімбанку” в якості банківського каналу для направлення в економіку фінансування, отриманого від наднаціональних органів, а також формування центру підтримки експорту і установки операційної взаємодії між “Укрексімбанком” та Агентством по страхуванню експортних ризиків (в випадку його створення).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Укрексiмбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua