КМДА розробляє проекти термомодернізації для 1 тис. найменш енергоефективних будинків


КМДА розробляє проекти термомодернізації для 1 тис. найменш енергоефективних будинків

Столична влада розробляє проекти термомодернізації за моделлю спільного фінансування для близько 1 тис. найменш енергоефективних багатоквартирних житлових будинків, повідомляє Київська міська державна адміністрація (КМДА) з посиланням на заступника голови Петра Пантелєєва.

“Ми зафіксували близько тисячі будинків, де теплопостачальні організації нарахували рахунки людям більше, ніж за тарифом. У той же час в інших будинках спостерігаються значно менші обсяги нарахувань, зокрема, менше тарифних. Це свідчить про те, що в зазначених багатоповерхівках треба в першу чергу вживати заходів з термомодернізації “, – цитується в повідомленні П.Пантелеєва.

За його словами, проекти термомодернізації для таких будинків розробляються за моделлю спільного фінансування “30 на 70”, яка передбачає, що 70% робіт оплачує місто.

“Для цих будинків, неефективних з точки зору споживання енергії, ми розробляємо проекти термомодернізації за моделлю спільного фінансування … Кошти, вкладені в енергозбереження, окупаються за 3-5 опалювальні сезони”, – відзначає заступник голови КМДА.

П.Пантелеєв також уточнив, що в 2015 році за програмою “30 на 70” були утеплені 16 столичних багатоповерхівок, а в 2016 році планується збільшення масштабів роботи даної програми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua