У Мінфіні з'явився ревізор соцвиплат, який буде шукати "мертві душі"


У Мінфіні з'явився ревізор соцвиплат, який буде шукати "мертві душі"

Банкір Андрій Рязанцев очолив управління верифікації та моніторингу виплат Міністерства фінансів України, повідомляється на сторінці міністерства в соціальній мережі Facebооk.

За інформацією Мінфіну, Рязанцев – фінансист з 20-річним стажем, очолював правління Idea Bank протягом 7 років, дворазовий володар звання «Банкір року», кандидат і майбутній доктор економічних наук Економічного університету у Вроцлаві.

«Бажаємо пану Андрію нових досягнень на посаді і успіхів в здійсненні міжнародних управлінських практик в процесі реформування країни», – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство фінансів України має намір провести аудит і верифікацію соціальних виплат і їх одержувачів для оптимізації системи соціального захисту та соціального забезпечення громадян.

За словами міністра фінансів Наталії Яресько, перевірка необхідна для виявлення зловживань, «мертвих душ» і невідповідностей критеріям отримання соціальної допомоги.

За оцінками Мінфіну, верифікація дозволить заощадити на витратах держбюджету 5 млрд грн, при цьому соціальна підтримка буде надаватися тільки тим особам, які реально її потребують, для чого міністерство планує перейти на систему адресних виплат соціальної допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua