Яценюку будемо пропонувати незручних міністрів, - Луценко


Яценюку будемо пропонувати незручних міністрів, - Луценко

В оновлений склад уряду будемо пропонувати більш ефективних міністрів, і вони не будуть зручними для Прем’єра Арсенія Яценюка.

Про це заявив голова фракції БПП Юрій Луценко

“Прем’єр, як і кожен керівник, має спокусу підібрати слухняних міністрів. Але минулий рік показав: такі зручні і слухняні не дають результату. Результату не партіям, а реформам. Чим більше різних точок зору, тим краще і ефективніше буде рухатися справа. Ми будемо пропонувати в оновлений склад уряду більш ефективних міністрів, і вони не будуть зручними для Прем’єра “, – сказав Луценко.

Він нагадав, що 16 лютого в парламенті звітуватиме уряд. Цьому, як і передбачено процедурою, передуватиме передача урядом звіту комітетам ВР і народним депутатам. На комітетах буде обговорюватися цей документ за участю профільних міністрів.

“Згідно з Регламентом роботи парламенту, звіт уряду – це не просто виступ з трибуни Арсенія Яценюка, це всебічний попередній аналіз звіту, його оцінка комітетами Верховної Ради”, – уточнив Луценко.

Голова фракції БПП також зазначив, що паралельно буде йти процес спілкування між коаліцією і Прем’єром з приводу можливості формування нової команди з ним на чолі. При цьому згідно з Конституцією Прем’єру можна нав’язувати кандидатури – тільки пропонувати.

“Але саме тут і буде відповідь на питання результату звіту. Якщо Прем’єр готовий до оновлення Кабміну, до оновлення методів роботи Кабміну, до зміни спілкування між урядом і парламентом, – я впевнений, що звіт пройде спокійно”, – підкреслив Луценко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua