Глава Мінфіну України обговорила з віце-президентом IFC інвестиції в банківський сектор країни


Глава Мінфіну України обговорила з віце-президентом IFC інвестиції в банківський сектор країни

Міністр фінансів України Наталія Яресько та віце-президент Міжнародної фінансової організації (IFC) Дімітріс Ціцірагос на Міжнародному економічному форумі в Давосі обговорили інвестиції в український банківський сектор.

“На зустрічі з віце-президентом з глобальних послуг Міжнародної фінансової організації (IFC) Дімітрісом Ціцірагосом обговорили зацікавленість IFC в підтримку інвестицій в банківський сектор і нові галузі в приватному секторі України, інвестиції в які стають можливими завдяки створенню Зони вільної торгівлі з ЄС”, – написав Н.Яресько в своїй сторінці в Facebook.

Як повідомлялося, крім участі в заходах і зустрічах у рамках Форуму, міністр фінансів України планує провести понад 15 робочих зустрічей з іноземними колегами-міністрами фінансів інших країн, а також з керівництвом міжнародних фінансових організацій-партнерів України: Міжнародним валютним фондом, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, Міжнародною фінансовою корпорацією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua