В Україні завершено перший етап будівництва Бескидського тунелю


В Україні завершено перший етап будівництва Бескидського тунелю

В Україні завершився перший етап будівництва Бескидського тунелю – залізничної колії через Карпати.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Повідомляється, що заходи з нагоди завершення першого етапу будівництва Бескидського тунелю відвідав віце-прем’єр-міністр України, голова Мінрегіону Геннадій Зубко. За його словами, Бескидський тунель – це продовження “нового Шовкового шляху”.

“Це той шлях, який виведе українську економіку на новий рівень завдяки збільшенню обсягів експорту і транзиту. Адже наша країна має унікальне географічне розташування. Ми – міст між Європою і Азією, і повинні скористатися з цього переваги”, – заявив Зубко.

Він також зазначив, що тунель допоможе наростити експортний потенціал, а також стати надійним транзитним партнером для країн Сходу і Заходу.

“Відкриття Бескидського тунелю продовжить нещодавно відкритий Україною новий “Шовковий шлях”. Минулого тижня ми запустили тестовий контейнерний поїзд з Іллічівського порту в Китай в обхід Росії. Він дозволить Україні значно збільшити обсяги експортних перевезень в країни Азії. А тепер ми ще й продовжуємо його в Європу. Розширення торговельних шляхів – це наше стратегічне бачення, яке ми впевнено втілюємо в життя “, – сказав Зубко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua