Створено криптовалюту, забезпечену діамантами


Створено криптовалюту, забезпечену діамантами

18 січня розпочнеться продаж криптовалюти PinkCoin, яка забезпечена фіксованим активом кольорових діамантів. Нова віртуальна валюта створена на базі платформи Ethereum.

Спочатку на продаж буде виставлено 5 млн валютних одиниць PinkCoin. У майбутньому компанія-творець BitGem Asset Management Ltd. (BAM) може випустити до 95 млн цифрових монет PinkCoin.

Депоновані діаманти були оцінені та сертифіковані незалежною компанією. Страховиком є британська компанія Lloyd’s. Відповідальність за зберігання діамантів загальною вартістю 5 млн доларів, несе компанія, що випускає.

«Кольорові діаманти є найбільш рідкісним торгованих товаром, якщо не сказати більше – це найбільш концентрована форма багатства. І очікується, що тенденція щодо зміцнення такого значення діамантів буде тільки посилюватися. Рожеві та інші вишукані діаманти були єдиним активом, чия вартість до теперішнього моменту послідовно збільшувалася на 10% на рік. Крім того, вони є єдиним активом, який не падав в ціні, починаючи з 1959 року. Всі ці факти тільки зміцнять життєздатність PinkCoin на ринку », – пояснює генеральний директор материнської компанії BAM – Precious Investments Inc., Наталія Хеарн.

Власники PinkCoin зможуть обмінювати нову валюту на інші активи на децентралізованому ринку BitGem (The BitGem Decentralized Marketplace), який, як очікується, почне свою роботу у другому кварталі 2016 року.

PinkCoin можна обміняти на Bitcoin, або дорогоцінні камені, грунтуючись на вартості діамантів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua