Sharp отримає $ 3 млрд для виходу з кризи, - ЗМІ


Sharp отримає $ 3 млрд для виходу з кризи, - ЗМІ

ЗМІ стало відомо про чергову велику фінансову підтримку Sharp. Компанія може отримати близько $ 3 млрд для виходу з кризи.

Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на знайомі з ситуацією джерела, цього тижня Sharp завершить створення плану реструктуризації, який передбачає отримання інвестицій більш ніж в 200 млрд ієн ($ 1,7 млрд) від японського державного фонду Network Corporation of Japan (INCJ) і перетворення банками Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ і Mizuho Bank боргів в 150 млрд ієн ($ 1,3 млрд) у привілейовані акції. Про таку фінансову допомогу першим написало видання Nikkei в понеділок, 11 січня.

За даними Reuters, INCJ хоче інвестувати в Sharp в обмін на її дисплейний підрозділ, який згодом планується об’єднати з виробником екранів Japan Display, більшість акцій якого належить фонду.

Раніше в ЗМІ також проходила інформація про те, що тайванський контрактний виробник електроніки Foxconn, корпорація Samsung Electronics і приватна інвестиційна фірма KKR можуть вкласти в Sharp.

У самій японській компанії лише говорять, що переговори по дисплейному бізнесу ведуться з низкою компаній, проте ніяких остаточних рішень поки не прийнято.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua