Найбільш песимістичні очікування: Банк Standard Chartered надав свій прогноз цін на нафту


Найбільш песимістичні очікування: Банк Standard Chartered надав свій прогноз цін на нафту

Аналітики британського банку Standard Chartered дали найпесимістичніший прогноз щодо падіння цін на нафту – на їхню думку, нафтова ціна може опуститися до $ 10 за барель.

«Ми вважаємо, що ціни на нафту можуть опуститися до $ 10 за барель, перш ніж учасники ринку визнають, що все зайшло надто далеко», – йдеться в прогнозі банку.

Агентство відзначає, що ряд інших банків (Barclays, Macquarie, Bank of America, Merill Lynch і Societe Generalе) на цьому тижні погіршили свої прогнози щодо нафтових цін в 2016 році.

Зокрема, Barclays знизив свій прогноз на середню ціну на нафту в 2016 році на Brent і WTI до $ 37 – з $ 60 і $ 56 відповідно.

Погіршення прогнозів пов’язане з уповільненням економічного зростання в Китаї та надвиробництвом нафти. За словами аналітика Wood MacKenzie Крейга МакМахона, перевиробництво на нафтовому ринку зараз становить близько 1.5 млн барелів на день.

Згідно з прогнозами трьох великих інвестиційних банків – Morgan Stanley, Goldman Sachs і Citigroup, нафта проб’є рівень $ 30 і в найближчій перспективі опуститься в район $ 20.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua