В Україні змінили правила оформлення закордонних паспортів


В Україні змінили правила оформлення закордонних паспортів

Відтепер в Україні скасовані будь-які обмеження на оформлення закордонного паспорта, зокрема, не потрібна довідка про несудимість, що значно прискорить оформлення документів.

Про це повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України.

“Законом України” Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг “змінена стаття 6 Закону України” Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”. Тепер, обмеження на виїзд за межі території України не стосуються оформлення паспорта для виїзду за кордон”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що при оформленні закордонного паспорта міграційна служба надалі не перевірятиме, чи немає у громадянина обмежень на виїзд з України. Це не тільки прискорить внутрішні процеси оформлення документів, а й зменшить навантаження на працівників міграційної служби.

“Таким чином, будь-яку пропозицію оформити довідку про несудимість для оформлення закордонного паспорта є не тільки незаконним, а й немає ніякого сенсу в контексті процедури оформлення документа”, – додали в Міграційної службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua