Кабмін пропонує Раді розмежувати витрати на охорону здоров'я за видами медичної допомоги


Кабмін пропонує Раді розмежувати витрати на охорону здоров'я за видами медичної допомоги

Кабінет міністрів України пропонує парламенту розмежувати витрати на первинну і вторинну медичну допомогу між місцевими та обласними бюджетами. Відповідний законопроект №3736 був зареєстрований у парламенті 28 грудня 2015.

Так, документом пропонується витрати на первинну меддопомогу (за переліком закладів охорони здоров’я, визначеному урядом) здійснювати з бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад.

При цьому з обласних бюджетів пропонується здійснювати витрати на вторинну (спеціалізовану), третинну (високоспеціалізовану) та екстрену медичну допомогу.

Крім того, проектом закону з облбюджету пропонується фінансувати програми медико-санітарної освіти, санаторно-курортної допомоги (санаторії для хворих на туберкульоз, санаторії для дітей та підлітків, санаторії медичної реабілітації) і інші програми і заходи в системі охорони здоров’я.

Нагадаємо, ВРУ дозволила направляти з місцевих бюджетів кошти, що перевищують обсяг медичної субвенції, на заходи з охорони здоров’я. Законопроект № 2495 “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо витрат на охорону здоров’я” в цілому підтримали 243 парламентарі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua