Відбиток пальця замінить платіжні карти і мобільні гаманці (відео)


Відбиток пальця замінить платіжні карти і мобільні гаманці (відео)

Сотні співробітників британської компанії WorldPay (провайдер платіжних сервісів) почали тестування нового способу оплати товарів. Вони спробують довести, що відбиток пальця можна використовувати не тільки в якості альтернативи паролю, але і як самостійний платіжний інструмент.

Система платежу побудована на основі розробки компанії Sthaler, яка займається біометричними технологіями. Тестування триватиме три тижні. Всі учасники експерименту вже прив’язали скан відбитка пальця до платіжної картки Visa через систему Fingopay, яку розробили в Sthaler.

Розплатитися в торговій точці тепер можна буде без карти, мобільного телефону, годин, або інших носяться пристроїв з платіжними функціями. Щоб здійснити оплату досить доторкнутися пальцем до сканера відбитків. Біометричні дані передаватимуться в зашифрованому вигляді, що скорочує ризики компрометації інформації.

Тестування системи оплати за допомогою відбитка пальця в реальних умовах допоможе розробникам зрозуміти практичність, зручність і комерційний потенціал послуги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua