У ФГВФО вирішили створити департамент розслідування і запобігання корупції


У ФГВФО вирішили створити департамент розслідування і запобігання корупції

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб вирішив створити департамент розслідування і запобігання корупції.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

“Процес реструктуризації Фонду гарантування вкладів фізичних осіб передбачає створення департаменту розслідування і запобігання корупції, служби внутрішнього аудиту, а також консолідацію у фонді процесів фінансової та операційної діяльності фонду та неплатоспроможних банків”, – сказано в ньому.

Директор-розпорядник Фонду Костянтин Ворушилін в ході розширеного засідання адміністративної ради ФГВФО, яке відбулося в НБУ, повідомив, що йде робота над створенням департаменту консолідованих продажів та управління активами.

“Цей підрозділ дозволить зосередити прийняття всіх рішень в цій сфері виключно у фонді. В даний час уповноважені особи в неплатоспроможних банках мають досить широку автономію прийняття рішень”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, учасники засідання обговорили питання створення об’єднаної групи з представників правоохоронних органів для ефективного розслідування виробництв у фінансовому секторі
Така група повинна займатися справами керівників і власників банків, які підозрюються у доведенні банків до банкрутства.

Як повідомляло агентство, активи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в жовтні скоротилися на 13,7%, або на 3,03 млрд гривень з 22,03 млрд гривень (станом на 1 жовтня) до 19,006 млрд гривень (на 1 листопада).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua