Прибуток Seagate скоротився в 11 разів


Прибуток Seagate скоротився в 11 разів

Квартальний прибуток виробника жорстких дисків Seagate Technology скоротився більш ніж у 11 разів. Впала і виручка компанії – на 23%.

За підсумками першого кварталу 2016 фінансового року, який завершився 2 жовтня 2015-го, чистий прибуток Seagate склав $ 34 млн, або 11 центів на акцію, проти $ 381 млн, або $ 1,13 у розрахунку на один цінний папір компанії, роком раніше. Виручка за цей же період скоротилася до $2,93 млрд с $3,79 млрд, тоді як на Уолл-стріт очікували продажі на рівні $2,91 млрд.

Доходи Seagate знижуються на тлі падіння ринку персональних комп’ютерів, на які розрахована велика частина продукції компанії. За підрахунками аналітиків Gartner, в липні-вересні 2015 поставки десктопів і ноутбуків в світі зменшилися на 7,7% у річному вирахуванні до 73,7 млн штук, незважаючи на вихід нової операційної системи Windows 10.

Крім того, як відзначає гендиректор Seagate Стів Лузо (Steve Luczo), позначається недостатньо високий у порівнянні очікуваним попит на сховища класу nearline (не вимагають оперативного доступу на високій швидкості) з боку корпоративних клієнтів. За словами топ-менеджера, покупка виробника систем зберігання даних Dot Hill Systems та інтеграція HDD-бізнесу Samsung повинні забезпечити Seagate фінансовий підйом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua