Американська IBM припинила співпрацю з найбільшою IT-компанією РФ


Американська IBM припинила співпрацю з найбільшою IT-компанією РФ

Американська IBM розірвала стосунки з однією з найбільших російських IT-компаній “Ланіт”, з якою співпрацювала більше 20 років.

З минулого тижня “Ланит” позбавлений можливості закуповувати і постачати обладнання та програмне забезпечення (ПЗ) IBM: американська корпорація в односторонньому порядку розірвала партнерські угоди, розповів президент “Ланит” Георгій Генс.

За його словами, за умовами договорів IBM мала право розірвати його з повідомленням за три місяці, чим і скористалася.

16 квітня віце-президент IBM Чад Різ направив виконавчому директору ЗАТ “Ланит” Володимиру Грібову лист, в якому йдеться про закінчення дії угод між “Ланит” і IBM через три місяці.

З 16 липня “Ланит” позбувся статусів “системний інтегратор” і “постачальник рішень” IBM, також припинили дію основної партнерської угоди IBM PartnerWorld і авторизація “Ланит” в якості партнера з надання гарантійних послуг IBM, йдеться в листі.

Причини розірвання угод там не вказані.

“Мінливі потреби замовників вимагають від нас адаптації до нових умов, що природним чином тягне зміну існуючих відносин з нашими партнерами”, – пояснила ситуацію представник IBM Ольга Проскурякова.

Вона підкреслила, що відкликання партнерського статусу “Ланит” не завадить виконанню діючих контрактів на надання послуг техпідтримки.

За словами Генса, протягом останніх трьох місяців IBM ігнорувала прохання “Ланит” пояснити свої дії і тільки на зустрічі з представником корпорації в Празі йому заявили, що розрив викликаний скороченням партнерської мережі.

У IBM в Росії 1733 компанії-партнера, в тому числі “Ай-Теко”, IBS, “Астерос” і “Техносерв”. Представники цих чотирьох компаній кажуть, що не отримували від IBM подібних повідомлень.

“Ланит” співпрацював з IBM з 1994 року. За словами Грибова, обсяг поставок “Ланит” устаткування і ПО IBM становив кілька десятків мільйонів доларів на рік.

За останні півтора року це вже другий випадок, коли IBM розриває контракт з російським партнером.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua