Facebook почала будівництво ЦОД на енергії вітру в Техасі


Facebook почала будівництво ЦОД на енергії вітру в Техасі

Facebook почала роботи з будівництва нового центру обробки даних (ЦОД) в Форт-Уерт, розташованому в центрально-східній частині Техасу. Компанія має намір інвестувати в проект, щонайменше, $500 млн. ЦОД складатиметься з трьох будівель загальною площею 250 тис. футів (23,2 тис. кв. м) зі штатом з 40 осіб.

Це незвичайний вибір для розміщення ЦОД з урахуванням спекотного клімату та необхідності інтенсивного охолодження обладнання центру, проте Facebook стверджує, що впорається з проблемою.

У виданому з приводу початку робіт заяві Facebook повідомляється, що новий ЦОД буде повністю забезпечуватися електроенергією з відновлюваних джерел енергії. Для цього в 2016 році буде запущений проект з перетворення енергії вітру потужністю 200 МВт.

«200 МВт – це більше, ніж нам потрібно енергії в найближчому майбутньому, і ми пишаємося тим, що зіграли свою роль у забезпеченні цього проекту в Техасі», – заявив Кен Патчетт (Ken Patchett), директор з операцій ЦОД в західному регіоні.

Це п’ятий центр обробки даних Facebook. Інші ЦОД компанії знаходяться в штатах Орегон, Айова, Північна Кароліна і в Швеції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua