MasterCard пропонує замість паролів використовувати селфі


MasterCard пропонує замість паролів використовувати селфі

MasterCard анонсував запуск тестування нової програми цієї осені: підтвердження онлайн-покупок відбуватиметься шляхом сканування особи користувача.

На завершальному етапі покупки інтернет-покупцеві необхідно буде зробити своє фото за допомогою смартфона. MasterCard вважає, що це набагато легше, ніж запам’ятовувати паролі.

Як повідомляє CNN Money, за допомогою нового інноваційного інструменту платіжна система планує скоротити рівень шахрайства.

“Думаю, новому поколінню, яке живе знімками селфі, сподобається. Вони напевно підхоплять цю технологію “, – повідомив Аджай Бхала, директор MasterCard по інноваційним рішенням у сфері безпеки.

В даний час MasterCard використовує технологію безпеки онлайн-платежів під назвою SecureCode, яка передбачає введення пароля для підтвердження оплати в інтернеті. За даними компанії, ця технологія використовувалася в 3 мільярди транзакцій за минулий рік, вона запобігає випадкам використання шахраями карти в інтернеті.

Однак паролі забуваються, їх можуть вкрасти або перехопити. Саме тому багато фінансових компаній пішли за прикладом Apple, що використовує технологію зчитування відбитків пальців в iPhone, і почали впроваджувати біометричні технології для зручності користувачів і підвищення рівня безпеки.

MasterCard заявив про запуск пілотної програми, що використовує зчитування відбитків пальців, а також сканування обличчя. Спочатку проект охопить 500 користувачів, а в разі успішного тестування – буде запущений для публічного використання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua