Google тестує платежі «без рук»


Google тестує платежі «без рук»

Відразу після презентації мобільної платіжної системи Android Pay, яка дозволить розраховуватися смартфоном на касі і онлайн, Google оголосив про запуск платіжної новинки, передає payspacemagazine.

Інновація повинна істотно спростити процес платежів у торговельних точках. Для того, щоб оплатити товар клієнтам не потрібно доставити готівку або кредитну картку з гаманця, або користуватися безконтактними платежами на смартфоні. Деталі нового платіжного сервісу не розголошуються. Відомо тільки, що заплатити за покупку можна буде «без рук».

Зараз платежі «Hands Free» проходять стадію тестування. Жителі Сан-Франциско можуть спробувати розплатитися голосом в кількох торгових точках, в тому числі McDonald’s і Papa John’s.

Швидше за все технологія «Hands Free» буде заснована на визначенні місця розташування клієнта, подібно іншому мобільного сервісу Square Wallet.

Керівництво Google сподівається, що їх сервіс виявиться успішнішим ніж додаток Square, який був змушений піти з ринку, не домігшись визнання роздрібних торговців та клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua