0 800 307 555
0 800 307 555

Абромавічус зайнявся розвитком туризму в Україні


Абромавічус зайнявся розвитком туризму в Україні

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус призначив секретаря комітету з питань готельного бізнесу та туризму Американської торгової палати Олексія Євченка і президента асоціації «Туризм Одеси» Івана Ліптугу радниками з питань туризму, повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

«Міністр Абромавичус провів зустрічі з кандидатами на посаду, щоб особисто підібрати людину, яка зробить Україну максимально привабливою для туристів. За підсумками зустрічі міністр вибрав собі двох радників – Олексія Євченка та Івана Ліптугу, добре знаних практиків туристичної галузі», – йдеться в повідомленні.

Також у прес-службі зазначили, що основним завданням нових радників буде розробка і реалізація нового бачення української туристичної галузі.

Повідомляється, що радники працюватимуть у міністерстві на громадських засадах.

Зазначимо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі 10 березня сформувало комісію, яка розглянула 30 кандидатур на посаду радника міністра з питань туризму.

Згідно з умовами конкурсу на заміщення посади, кандидати презентують комісії проекти розвитку туристичної галузі, які будуть представлені до громадського обговорення.

У грудні минулого року Кабмін звільнив заступника міністра економрозвитку – торгового представника Валерія П’ятницького. У лютому були звільнені заступники міністра Роман Качур та Ігор Веремій. Новими заступниками були призначені Руслан Корж та Максим Нефьодов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua