Яценюк провалив план щодо повернення корупційних активів


Яценюк провалив план щодо повернення корупційних активів

За три місяці 2015 до бюджету України повернуто корупційних активів на 5 тис14 гривень 5 копійок.

Це 0,00033427% з очікуваних 1,5 мільярда гривень доходів до держскарбниці від конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації конфіскованого майна, присвоєних корупційними методами, які уряд прем’єр-міністра Арсенія Яценюка планував залучити в бюджет.

Серед причин провалу повернення злочинних активів експерти називають, зокрема, погану взаємодію різних правоохоронних органів, суду та органів виконавчої влади. Ще одна проблема є логічним наслідком слабкої взаємодії між органами, – несвоєчасний арешт майна та оголошення про підозру особі.

Також серед причин – неможливість заарештувати майно третіх осіб, яке безпосередньо не належить підозрюваному або обвинуваченому і відсутність одного єдиного органу, відповідального за збереження цього майна до вироку суду.

Зазначимо, раніше Яценюк повідомив про втрати України в Донбасі. Зокрема, за його словами, держбюджет України втратив $ 2,8 млрд від недоплачених податків і зборів за період конфлікту на сході країни.

У той же час, за його словами, станом на середину квітня, на Єдиному казначейському рахунку України знаходиться близько 30 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua