ДТЕК Ахметова розмістить облігації на $ 200 мільйонів для погашення колишніх боргів


ДТЕК Ахметова розмістить облігації на $ 200 мільйонів для погашення колишніх боргів

Найбільший приватний енергетичний холдинг України ДТЕК в 2015 році має намір розмістити єврооблігації на 200 млн дол. для обміну облігацій 2010 р.

Про це йдеться у протоколі зборів акціонерів «ДТЕК Західенерго».

Згідно з документом, термін погашення нових облігацій – не пізніше травня 2019 року. Планується, що для розміщення боргових паперів будуть залучені Deutsche Bank AG London Branch.

Раніше, в кінці березня 2015 року, ДТЕК запропонував власникам своїх облігацій на суму 200 млн дол. з погашенням 28 квітня 2015 року реструктуризувати 80% боргу.

На початку квітня ДТЕК повідомив, що досяг згоди з власниками 88,59% своїх євробондів про обмін паперів, і продовжив термін обміну до 13 квітня.

ДТЕК в 2010 році випустив єврооблігації на 500 млн дол. з погашенням в 2015 році. Потім, в кінці березня 2013 року, ДТЕК провів рефінансування до 60% своїх єврооблігацій, розмістивши через свою «дочку» DTEK Finance PLC п’ятирічні євробонди з погашенням у квітні 2018 року на 600 млн дол.

Варто зазначити, ДТЕК – найбільша приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент», яка належить бізнесмену Рінату Ахметову.

ДТЕК у 2014 році отримав чистий збиток у розмірі 19,648 млрд грн, тоді як 2013 рік компанія закінчила з чистим прибутком 2,98 млрд грн.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий кредитний рейтинг в іноземній валюті для енергохолдингу ДТЕК, власником якого є бізнесмен Рінат Ахметов, до рівня «С» з «ССС».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua