Червоний Хрест має намір виділити для допомоги Україні $ 84,5 млн


Червоний Хрест має намір виділити для допомоги Україні $ 84,5 млн

Міжнародний комітет Червоного Хреста має намір виділити для допомоги Україні 84,5 млн доларів в 2015 році.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

“Президент МКЧХ Пітер Маурер в ході зустрічі з Президентом Петром Порошенко зазначив, що Червоний Хрест готовий значно збільшити кількість вантажівок з гуманітарним вантажем. В цілому, за його словами, діяльність МКЧХ в Україні є однією з п’яти найбільш масштабних і пріоритетних операцій Комітету у світі. В цілому бюджет МКЧХ в Україні в 2015 році складе 84,5 млн доларів”, – сказано в повідомленні.

Маурер також зазначив, що за час дії режиму припинення вогню Червоний Хрест отримав більше доступу до окупованих територій для здійснення гуманітарної діяльності.

Порошенко, у свою чергу, відзначив важливість співпраці України та Червоного Хреста для доставки міжнародної гуманітарної допомоги населенню окупованих бойовиками територій на Донбасі.

Президент зазначив, що уряд перебуває в постійній співпраці з Червоним Хрестом, повідомивши, що напередодні, під час зустрічі віце-прем’єра Геннадія Зубка з місією організації, обговорювалася необхідність прискорення процедур для проходження гуманітарних вантажів Червоного Хреста.

Відзначимо, Червоний Хрест закликає міжнародних донорів виділити $ 34 млн для гуманітарної допомоги Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua