У НБУ вибрали людину для закупівель


У НБУ вибрали людину для закупівель

У Національному банку України (НБУ) начальником управління закупівель департаменту забезпечення діяльності фінустанови призначена Юлія Мироненко, повідомляє прес-служба регулятора.

У повідомленні НБУ йдеться, що в компетенції призначеного 14 квітня 2015 керівника, буде входити побудова прозорого процесу закупівель нацбанку.

“Прозорість здійснення закупівель, особливо державними органами влади, вкрай важлива для української спільноти на нинішньому етапі реформування всіх економічних і політичних процесів в країні”, – прокоментувала своє призначення Юлія Мироненко.

За інформацією прес-служби, у Юлії Мироненко багаторічний досвід роботи, в тому числі і в банківському секторі. Раніше вона працювала на різних посадах в “Київстар Дж.Ес.Ем”, була заступником директора з комерційних питань в “Глобал Лоджистік”, а також заступником начальника управління закупівель адміністративного департаменту в “Сведбанку” і директором департаменту забезпечення головного управління загальних послуг та забезпечення в “Правекс-Банку”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua