Ігри престолів: На посаду голови ДПС претендують 66 кандидатів


Ігри престолів: На посаду голови ДПС претендують 66 кандидатів

На конкурс з відбору кандидатури голови Державної фіскальної служби (ДФС) подали документи 66 претендентів, повідомило Міністерство фінансів.

Серед кандидатів – виконуючий обов’язки голови ДФС Максим Мокляк і керівник інформаційно-комунікаційного департаменту фіскальної служби Віктор Косарчук, заступник міністра фінансів Денис Фудашкін, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Роман Насиров і члени цього комітету Оксана Продан і Ніна Южаніна, депутат Ради Валерій Пацкан (всі четверо депутатів – від “Блоку Петра Порошенка”), екс-депутат Верховної Ради Микола Катеринчук.

Як повідомлялося, на першому етапі конкурсу кандидати будуть аналізуватися на предмет відповідності вимогам українського законодавства: наявність громадянства України або прохання про його надання, наявність повної вищої економічної або юридичної освіти рівня магістра або спеціаліста, наявність стажу роботи на керівних посадах не менше п’яти років та інших вимог законодавства про держслужбу. Список кандидатів, які пройшли перший етап конкурсу, буде опублікований 20 квітня.

На другому етапі конкурсна комісія буде аналізувати наявність у кандидатів: попереднього успішного досвіду проведення масштабних змін або реформ, навичок стратегічного та аналітичного мислення, вміння пропонувати та впроваджувати нові ідеї та реформаторські рішення, багажу знань, умінь і навичок для виконання посадових обов’язків. Конкурсна комісія також перевірить рівень мотивації кандидатів, громадянську позицію та особисті якості – чесності, прозорості, патріотизму.

Всі кандидати, які пройшли другий етап конкурсу, візьмуть участь у публічному заслуховуванні 23 квітня, за результатами якого міністр фінансів подасть прем’єр-міністру пропозиції щодо кандидатури голови ДФС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua