Захід боїться розкрадання своєї фіндопомоги в Україні


Захід боїться розкрадання своєї фіндопомоги в Україні

Міжнародна донорська конференція інвесторів, яку на квітень анонсував глава Мінекономіки Айварас Абромавічус, і на якій Україна розраховувала знайти кошти, в тому числі на відновлення Донбасу, переноситься.

За даними джерела агентства Reuters в ЄС, Захід боїться, що фінансова допомога зникне в корупційних схемах, і чекає від українського керівництва реального проведення реформ. Допомоги варто чекати тільки після цього.

“Німеччина і США будуть надавати мільярди доларів, тому вони хочуть знати, на що будуть витрачені їхні гроші”, – сказало джерело.

Варто відзначити, що різні західні країни виділяють Україні кошти якраз на проведення реформ, як в політичній системі держави, так і в економічній. Так, нещодавно стало відомо про виділення Канадою 7,1 млн канадських доларів для підтримки реформ виборчого процесу в Україні.

У той же час міністр фінансів Наталія Яресько заявила про те, що 40 млрд доларів міжнародної допомоги згідно з програмою МВФ на найближчі 4 роки мало для стабілізації економічного розвитку країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua