"Укрспирт" після подорожчання вирішив трохи знизити ціну на спирт


"Укрспирт" після подорожчання вирішив трохи знизити ціну на спирт

Внаслідок здешевлення ціни на кукурудзу ДП “Укрспирт” встановив для виробників горілки меншу ціну – 244 гривні за декалітр.

Про це повідомив в.о. директора ДП “Укрспирт” Роман Іванюк на нараді з виробниками горілки, передає прес-служба підприємства.

“Окрім того, цю ціну вирішили знову переглянути 13 березня аби врахувати поточні ціни на сировину та газ”, – йдеться у повідомленні.

Іванюк повідомив про здешевлення кукурудзи з 4,2 – 4,4 тисяч гривень до 3,5-3,7 тисяч гривень за тонну. У зв’язку с цим, ціна на спирт була знижена.

“Ми готові встановлювати вартість спирту відповідно до ринкової ситуації та робити це максимально швидко. Підвищення ціни на спирт – це був вимушений захід. Ціна спирту залежить від вартості сировини та енергоносіїв, які ми закупляємо. Наша мета зробити підприємства ДП “Укрспирт” максимально економічно ефективними”, – наголосив Іванюк.

Як зазначається, під час засідання сторони погодилися зафіксувати цю ціну до 16 березня включно.

“Наступний перегляд цін відбудеться 13 березня. Відповідне рішення буде прийнято з урахуванням поточної ринкової ціни на сировину та паливо”, – пояснив Іванюк.

Як повідомлялося, ДП “Укрспирт” підвищив з 1 березня ціни на спирт майже на 50%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua