Нафта торгується біля мінімуму за п'ять років, Brent подешевшала до $57,5 за барель


Нафта торгується біля мінімуму за п'ять років, Brent подешевшала до $57,5 за барель

Нафта еталонних марок дешевшає у вівторок, при цьому котирування знаходяться на мінімальних рівнях за більш ніж п’ять років на очікуваннях, що товарні запаси нафти в США станом на кінець року будуть рекордними за три десятиліття.

Лютневі ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures подешевшали до 14:07 МСК на $0,4 (0,69%) – до $57,48 за барель.

Ціна ф’ючерса на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до зазначеного часу на $0,36 (0,67%) – до $ 53,25 за барель.

З початку року вартість обох марок впала більш ніж на 46%, що є найбільш різким річним зниженням з 2008 року, до мінімального рівня з травня 2009 року.

Міністерство енергетики США в середу опублікує дані про товарні запаси в країні минулого тижня. Опитані Bloomberg експерти вважають, що запаси не змінилися, залишившись на рівні 387, 2 млн барелів. Це рекордне значення запасів за всю історію спостережень, що ведуться з 1982 року.

“Ніде перенасичення ринку нафти не відчувається так гостро, як в США, – сказав аналітик консалтингової компанії JBC Energy GmbH Девід Вічей. – Завантаженість НПЗ у всьому світі буде знижуватися на початку наступного року, що стане ще одним нагадуванням про нездоровий баланс попиту та пропозиції на ринку”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Нафта торгується біля мінімуму за п'ять років, Brent подешевшала до $57,5 за барель» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua