Населення планети до 2050 р. зросте на третину, частка європейців впаде


Населення планети до 2050 р. зросте на третину, частка європейців впаде

Чисельність жителів планети за найближчі 35 років зросте на 34% і досягне 9,76 млрд осіб, прогнозує ганноверський фонд “Населення Землі” (Stiftung Weltbevolkerung).

Приріст населення Землі в 2014 році склав близько 80 млн осіб, і до початку 2015 року в світі будуть жити приблизно 7,3 млрд осіб. З них європейці складають 10%, африканці – 15%, а найчисленнішу групу в 60% представляють азіати.

“Щосекунди населення планети збільшується в середньому на 2,6 людини”, – йдеться в повідомленні фонду.

При цьому до 2050 року частка азіатів в загальній чисельності населення планети скоротиться приблизно до 54%, а частка європейців зменшиться до 7,5%. Водночас африканці до того часу будуть складати близько чверті жителів Землі.

Однією з головних причин приросту населення на планеті є випадки небажаної вагітності в країнах, що розвиваються, через відсутність ефективних методів контрацепції, зазначає глава фонду Рената Бер (Renate Bahr). За її словами, якби кожна людина могла самостійно вирішувати, коли і скільки дітей вона хоче мати, це дозволило б запобігти близько 70% випадків незапланованої вагітності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Населення планети до 2050 р. зросте на третину, частка європейців впаде» на Finance.ua - 2.9
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua