Світовий Банк дав Україні кредит $378, 4 млн на розвиток енергетики


Світовий Банк дав Україні кредит $378, 4 млн на розвиток енергетики

Світовий банк виділив Україні $378, 4 млн на розвиток електроенергетики. Про це повідомляє прес-служба міжнародної організації.

Ці кошти призначені, зокрема, для підвищення надійності систем електропередачі та вдосконалення оптового ринку елекроенергії.

Регіональний директор Світового банку по Білорусі, Молдові і Україні Чімяо Фан зазначив, що енергетичний сектор має стратегічне значення для України, і кредит допоможе “відновити національну мережу енергопередачі” і сприятиме “підвищенню енергетичної безпеки” країни.

Кредит терміном на 18 років виділений в рамках пакету допомоги Україні обсягом в $3,5 млрд, затвердженого в березні 2014 року. До теперішнього часу з цих коштів виділено $2,5 млрд.

Нагадаємо, Україна зіткнулася з дефіцитом енергопотужностей через брак вугілля на ТЕС, так як більшість шахт знаходяться на окупованій бойовиками території Донбасу. З 1 грудня в країні були зафіксовані віялові відключення електроенергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «Світовий Банк дав Україні кредит $378, 4 млн на розвиток енергетики» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua