Тренд нафти сповільнився: ціна Brent торгується на рівні $59


Тренд нафти сповільнився: ціна Brent торгується на рівні $59

Ціни на нафту марки Brent вранці в середу продовжила зниження і досягла вже $59,3. Нафта дешевшає на сигналах про те, що Росія не має наміру скорочувати видобуток.

Лютневі ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:11 за київським часом впали в ціні на $0,67 (1,12%) – до $ 59,34 за барель. До закриття ринку у вівторок вартість ф’ючерсів опустилася на $1,2 (1,96%) – $60,01 за барель. Торги січневими контрактами на Brent завершилися 16 грудня на позначці $59,86 за барель.

Ціна ф’ючерса на нафту WTI на січень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі впала до цього часу на $1,15 (2,06%) – до $54,78 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт подорожчав на $0,02 (0,04%) – до $55,93 за барель.

Російські обсяги видобутку нафти в наступному році будуть порівнянні з рівнем поточного року, що становить 10,6 млн барелів на добу, заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак, виступаючи на форумі країн-експортерів газу в Катарі. Ціни стабілізуються самі собою, додав він.

ОПЕК не буде вживати ніяких змін, поки США першими не скоротять виробництво, і зараз видається, що ця безкомпромісна боротьба продовжиться до кінця наступного року. Оскільки ціни на нафту різко знижують, схоже, видобувні країни, включаючи ОПЕК і Росію, вирішили зберегти обсяги видобутку без зміни в стратегічних цілях “, – відзначає сировинний аналітик Woori Investment & Securities Кан Ю Цзин.

Нагадаємо, з початку року нафта обох еталонних марок подешевшала більш ніж на 40% на тлі збереження обсягів видобутку в державах ОПЕК і “сланцевої революції” в США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Тренд нафти сповільнився: ціна Brent торгується на рівні $59» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua