Відтік депозитів в банківській системі триває - з початку року населення зняло з рахунків 124,5 млрд грн и $8,7 млрд


Відтік депозитів в банківській системі триває - з початку року населення зняло з рахунків 124,5 млрд грн и $8,7 млрд

Національний банк України (НБУ) констатує відсутність поліпшення ситуації на фінансовому ринку України. Про це повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” джерело у фінансових колах з посиланням на підсумки наради голови НБУ Валерія Гонтарєва з представниками найбільших банків в понеділок.

За його словами, НБУ в ході наради визнав, що відтік депозитів у банківській системі продовжився і склав за листопад поточного року 3,3 млрд грн, на тлі відтоку коштів з поточних рахунків юридичних осіб, що посилився.

При цьому, за даними НБУ, з початку року населення зняло з рахунків у комерційних банках 124, 5 млрд грн і $8,7 млрд – відповідно на 22% та 37% коштів, які перебували в банківській системі країни за станом на 1 січня 2014 року.

На думку НБУ таку негативну динаміку поки подолати не вдається.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Відтік депозитів в банківській системі триває - з початку року населення зняло з рахунків 124,5 млрд грн и $8,7 млрд» на Finance.ua - 4.8
В Контексті Finance.ua