НБУ просить банки не послаблювати курс нижче 16 грн/$1 - але констатує, що "його коливання можливі до 16 грн в найближчій перспективі"


НБУ просить банки не послаблювати курс нижче 16 грн/$1 - але констатує, що "його коливання можливі до 16 грн в найближчій перспективі"

Національний банк України (НБУ) констатує відсутність поліпшення ситуації на фінансовому ринку України, але просить банки не послаблювати курс нижче 16 грн/$1, повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело у фінансових колах з посиланням на підсумки наради голови НБУ Валерії Гонтарєвої з представниками найбільших банків у понеділок.

НБУ констатує відсутність поліпшення ситуації на фінансовому ринку України. Завершення формування Кабміну не принесло очікуваного поліпшення … За оцінкою Нацбанку, справедливий курс ринку сьогодні в парі долар-гривня – 15,30-15,50 і його коливання можливі до 16,0 в найближчій перспективі “, – сказав співрозмовник.

НБУ не планує і далі втручатися у встановлення курсових параметрів ринку долар-гривня, якщо тільки не побачить спекуляцій”, – зазначив фінансист.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Куди йдуть гривня і долар?
Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ просить банки не послаблювати курс нижче 16 грн/$1 - але констатує, що "його коливання можливі до 16 грн в найближчій перспективі"» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua