НБУ спростовує наявність плану щодо згортання небанківської валютообмінної мережі в Україні


НБУ спростовує наявність плану щодо згортання небанківської валютообмінної мережі в Україні

Національний банк України (НБУ) не планує згортати небанківську валютообмінну мережу в Україні, повідомила заступник директора департаменту контролю, методології та ліцензування валютних операцій НБУ Галина Хромоногова.

“На сьогодні у Нацбанку немає планів щодо відкликання ліцензій у всіх фінустанов, але при виявленні порушень правил проведення валютообмінних операцій у порушника ліцензія може бути відкликана”, – сказала вона, коментуючи інформацію окремих ЗМІ про намір центрального банку згорнути таку мережу.

При цьому вона зазначила, що в Україні вже давно немає обмінних пунктів.

“Все валютообмінні операції проводяться або в касах і відділеннях банків або у відділеннях небанківських фінансових установах. Небанківські фінустанови для проведення таких операцій отримали в Нацбанку генеральні ліцензії. Їх робота постійно контролюються НБУ та його територіальними управліннями. При виявленні неодноразових порушень ліцензія відкликається”, – роз’яснила Г.Хромоногова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ спростовує наявність плану щодо згортання небанківської валютообмінної мережі в Україні» на Finance.ua - 4.7
В Контексті Finance.ua