Агрохолдинг Ukrlandfarming почав експортувати кукурудзу в Китай


Агрохолдинг Ukrlandfarming почав експортувати кукурудзу в Китай

Аграрний холдинг Ukrlandfarming в рамках контракту з транснаціональною корпорацією Daewoo International Corporation вперше відправив з акваторії порту “Південний” в КНР судно типу Supramax з 54 тис. тонн кукурудзи. Судно прибуло в порт Хуанпу (КНР). Про це повідомляє прес-служба холдингу.

“Наша компанія стала першою в Україні, що отримала дозвіл на здійснення поставок в КНР. Більше року тривали переговори з представниками міжнародної корпорації Daewoo International Corporation щодо експорту нашої продукції, – зазначила директор Ukrlandfarming PLC Галина Ковток. – Нарешті контракт був підписаний, і Ukrlandfarming відправив у КНР перший вантажне судно типу Supramax. До цього часу для експорту ми застосовували тільки контейнерні перевезення”.

Відзначимо, Ukrlandfarming PLC є експортно-орієнтованою компанією, яка понад 12 років здійснює трейдингову діяльність на внутрішньому і зовнішньому ринках сільськогосподарської продукції в Україні. Ukrlandfarming займає 4-е місце в ТОП-рейтингу експортерів кукурудзи з України та 6-е місце в національному рейтингу компаній-експортерів. У 2013-2014 маркетинговому сезоні агрохолдинг експортував 8% від загального обсягу зерна кукурудзи в Україні. Частка ULF від усього обсягу відправленого на експорт зерна з України становить 5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Агрохолдинг Ukrlandfarming почав експортувати кукурудзу в Китай» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua