Без реформ влада України може опинитися без світової підтримки - США


Без реформ влада України може опинитися без світової підтримки - США

Україну очікує кілька дуже важких років, але цей час потрібно пережити. Про це заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер в ефірі «Подробиць».

За його словами, владі необхідно приймати реформи і робити це невідкладно, особливо в енергетиці.

В іншому випадку влада України може опинитися без світової підтримки і без підтримки свого народу, крім того це буде другий втрачений шанс, який обернеться ганьбою країни, зазначив дипломат.

«Також потрібна децентралізація влади і заходи по боротьбі з корупцією», – сказав Пайфер, зазначивши, що всі реформи повинні бути запущені вже найближчим часом.

При цьому США готові давати гроші на реформи, але, навчені досвідом, будуть контролювати кожну копійку.

«Міжнародні фінансові інститути тепер будуть уважно моніторити виділення коштів для України, адже в минулому ці гроші використовували не за призначенням. Тому тепер фінансування мають намір ретельно перевіряти», – заявив Пайфер.

При цьому реформи, як вважає дипломат, якщо вони будуть ефективними, будуть дуже болючі для України.

«Дуже важливо проявити витримку і терпіння в цей період. Українуа очікує кілька дуже важких років, але цей час потрібно пережити, щоб отримати нормальну економіку, що зростає», – попередив Пайфер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Без реформ влада України може опинитися без світової підтримки - США» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua