За шість днів до виборів Рада спробує змінити виборчий процес


За шість днів до виборів Рада спробує змінити виборчий процес

Пленарне засідання Верховної Ради України сьомого скликання відбудеться у понеділок, 20 жовтня.

Як повідомляється на сайті українського парламенту, відповідне розпорядження підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов в четвер. Згідно з розпорядженням, засідання розпочнеться о 10:00.

Згідно з розпорядженням спікера парламенту, на цьому пленарному засіданні планується розглянути законопроекти №5157 “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належної організації виборчого процесу виборів народних депутатів України” та №5157-1 “Про внесення зміни до закону України” Про вибори народних депутатів Україна “щодо забезпечення реалізації конституційних виборчих прав учасників антитерористичної операції на позачергових виборах народних депутатів України від 26 жовтня 2014 року”.

Як повідомлялося, згідно з внесеними до календарного плану змін, Верховна Рада 7-го скликання після 14 жовтня не планувала більше проводити пленарні засідання. Депутати працюють з виборцями, а також у комітетах, комісіях і фракціях. При необхідності прийняття рішень, пов’язаних з ситуацією в Україні, спікер О.Турчинов скликає депутатів на засідання.

14 жовтня О.Турчинов достроково закрив засідання парламенту через сутички біля Верховної Ради і відсутності необхідної кількості голосів. Депутатам в той день вдалося прийняти ряд законів з антикорупційного пакету. Крім того, Верховна Рада кілька разів намагалася включити до порядку денного закон про визнання ОУН і УПА воюючою стороною за незалежність України у Другій світовій війні, але безуспішно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua