Ознаки відновлення українського автопрому: у вересні зібрали на 468% більше легкових авто, ніж у серпні


Ознаки відновлення українського автопрому: у вересні зібрали на 468% більше легкових авто, ніж у серпні

У вересні на українських заводах було вироблено 1,3 тис. автотранспортних засобів, що майже в три рази більше, ніж у серпні (436 шт.), При цьому в 3 рази менше, ніж у вересні минулого року (3,79 тис. машин ). Про це свідчать дані асоціації “Укравтопром”.

У перший місяць осені було вироблено трохи більше 1,07 тис. легкових автомобілів, що на 468% більше, ніж у серпні, але на 68% менше вересневого показника минулого року.

Комерційних автомобілів було вироблено 189 одиниць, або на 23% більше, ніж у серпні, проте на 4% менше, ніж у вересні 2013 року.

Вересневий показник в частині виробництва автобусів – 36 одиниць, що на 62% менше результату попереднього місяця, і на 83% менше, ніж у минулорічному вересні.

У відомстві повідомляють, що за січень-вересень в Україні було вироблено 26,12 тис. одиниць автотранспортної техніки, що на 21% менше аналогічного результату минулого року.

Найбільше падіння відбулося в автобусному сегменті українського автопрому, де за дев’ять місяців було вироблено всього 628 одиниць техніки, що на 59% менше показника річної давності. Випуск легкових автомобілів за той же період скоротився майже на 20% до 24,17 тис. машин. Виробництво комерційних авто в січні-вересні продемонструвало найменше падіння – 3% і склало 1,32 тис. автомобілів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua