737
Держветфітослужба заборонила ввезення товарів із зони АТО
— Аграрний ринок
Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України призупинила діяльність низки своїх територіальних органів в Луганській і Донецькій областях.
Відомство також доручило діючим органам не допускати в’їзду вантажів з цих регіонів.
Припиняють роботу фахівці ветмедицини в Амвросіївському, Новоазовському, Старобешівському, Тельманівському, Шахтарському та Ясинуватському районах Донецької області; в Луганській області – Антрацитівський, Лутугинський, Перевальський, Попаснянський та Слов’яносербський райони.
Держветфітослужба відзначає, що співробітникам відділень в зоні АТО запропоновано звертатися з питань працевлаштування за межами вищевказаних територій в головний офіс служби в Києві.
“Всі країни-торговельні партнери, яким з вищезазначених територій Україна поставляла підконтрольні товари, будуть попереджені про неможливість надання затверджених гарантій Держветфітослужби”, – додали у відомстві.
З ситуацією в зоні АТО можна ознайомитися на карті бойових дій.
За матеріалами: НВ
Поділитися новиною
Також за темою
Незаконний експорт 28 тис. тонн кукурудзи до Малайзії на 202 млн грн — деталі
Як отримати 150 тис. доларів на підтримку середнього агробізнесу для агропідприємств (умови)
Посівна-2026 коштуватиме аграріям на 15% дорожче за минулорічну
Як може знизитись в сезоні 2026/27 валовий збір зерна — прогноз
Фермери ініціюють зміни до законодавства щодо 500 тисяч гектарів земель постійного користування
Чому держреєстратори відмовляють фермерам у реєстрації прав на землю попри рішення Верховного суду
