НБУ дозволив українським банкам розрахунки з Кримом в гривнях через іноземні банки


НБУ дозволив українським банкам розрахунки з Кримом в гривнях через іноземні банки

Національний банк України дозволив українським банкам проводити розрахунки з контрагентами в Автономній Республіці Крим та м Севастополі в гривнях через кореспондентські рахунки іноземних банків, крім розташованих і тих, хто працює на території Криму.

Про це регулятор повідомив комерційним банкам у листі від 15 вересня № 29-213 / 51623.

«Враховуючи припинення діяльності українських банківських установ та їх відокремлених підрозділів на території АР Крим з метою забезпечення в умовах тимчасової окупації території АР Крим отримання резидентами належних їм коштів за продукцію, роботи, послуги за договорами з контрагентами з АР Крим, уповноважений банк має право віднести на рахунок резидента-отримувача кошти в гривнях, що надійшли через кореспондентські рахунки іноземних банків (крім банків, розташованих та / або здійснюють свою діяльність на території АР Крим) в гривнях », – йдеться в листі.

Згідно з листом, в такому випадку банк зобов’язаний перевіряти правомірність надходження коштів від контрагента АР Крим на підставі відповідного договору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua