У Криму різко злетіли ціни на продукти, алкоголь, сигарети, послуги та проїзд в транспорті


У Криму різко злетіли ціни на продукти, алкоголь, сигарети, послуги та проїзд в транспорті

У січні-серпні в окупованому Криму зафіксовано зростання цін на продукти харчування, алкоголь і сигарети, послуги та проїзд у транспорті.

За даними Служби статистики Криму, ціни на продукти харчування виросли на 28,9%. Найбільше зростання цін зафіксоване на фрукти – на 50,8%, м’ясо – 43,5%, безалкогольні напої – 33,6%, цукор, джем, мед, шоколад і цукерки – 32,3%, хлібобулочні вироби і крупи – 26%, рибу і морепродукти – на 24,8%. Олія та жири подорожчали на 20,7%, молочні вироби, сир і яйця – на 16,3%. В теж час ціни на овочі знизилися на 8,1%.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 40,5%.

Вартість послуг готелів, кафе і ресторанів збільшилася на 23%. Тарифи на транспорт в цілому зросли на 18,4%, предмети домашнього вжитку, побутову техніку і повсякденний догляд за будинком – на 16,9%, житлові послуги, воду, електроенергію, газ та інші види палива – на 16,4%. Вартість послуг охорони здоров’я стала дорожче на 14,9%, послуг з організації відпочинку та культурних заходів – на 14,5%. Послуги зв’язку подорожчали на 2,5%, освіти – на 0,6%, одяг і взуття – на 0,1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua