Що буде з курсом долара до кінця серпня? - результати опитування від Finance.UA


Долар після свята Незалежності відкрився на рівні закриття в п’ятницю. У п’ятницю ж, 22 серпня 2014 року, на українському міжбанківському ринку ціни на “зелений” піднялись до нового історичного максимуму – 13,8 грн./$.

Зважаючи на ці обставини, майже половина учасників опитування на Finance.UA вважають, що до кінця серпня долар перетне межу в 14 грн. – 44% очікують такого розвитку подій. Ще 33% респондентів вважають, що курс американської валюти відкотиться до 12 грн. Песимістичніше налаштовані 15% – на їх думку, курс перевалить за 15 грн. А 8% переконані, що він повернеться до 13 грн. І лише 2% прогнозують, що курс долара не змінюватиметься.

26_08_14_Ukr

Нагадаємо, що НБУ почав розраховувати офіційний курс гривні до долара США як середньозважений курс продавців і покупців, що склався на поточний робочий день на міжбанківському валютному ринку, з 4 квітня. Офіційний курс гривні вперше побив позначку 12 грн/дол. 10 квітня цього року. Вдруге офіційний курс опустився нижче 12 грн/дол. 30 липня. І після 1 серпня почалося чергове падіння курсу. Незважаючи на це у Мінфіні середній курс гривні в поточному році прогнозують на рівні близько 12,5 грн/дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Куди йдуть гривня і долар?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua