"Батьківщина" відмовилася змінювати бюджет за планом Яценюку - який хоче на 90% скоротити видатки на органи держвлади


"Батьківщина" відмовилася змінювати бюджет за планом Яценюку - який хоче на 90% скоротити видатки на органи держвлади

Фракція “Батьківщина” вирішила не голосувати за запропоновані урядом зміни до держбюджету на 2014 рік, що передбачають збільшення витрат на АТО на шкоду соцвиплатам.

Про це повідомив народний депутат від “Батьківщини” Андрій Павловський.

За словами Павловського, відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні фракції.

“Фракція прийняла рішення не голосувати за секвестр бюджету… Яценюка на засіданні фракції не було, але було ухвалено рішення, що в цій ситуації Яценюку краще піти у відставку, ніж голосувати за те, щоб людям два місяці не виплачувати зарплату”, – сказав він.

Павловський додав, що рішення фракції було ухвалено одноголосно.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів у понеділок вніс до Верховної Ради законопроект №4308а з поправками до державного бюджету, які передбачають збільшення державних доходів і витрат.

Законопроект передбачає збільшення фінансування заходів щодо проведення антитерористичної операції, ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, розміщення тимчасово переміщених громадян України, а також відновлення об’єктів соціальної сфери на 16,93 млрд грн.

Кабінет міністрів України пропонує на 90% скоротити двомісячні витрати на підтримку органів державної влади. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Шлапак під час погоджувальної ради депутатських груп і фракцій. “Ми підготували необхідні компенсатори. 10 млрд можна скоротити витрат. На 90% скорочуємо двомісячні витрати на підтримку органів державної влади”, – повідомив Шлапак. За його словами, також пропонується скоротити витрати на контролюючі органи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua