Уряд передбачив у бюджеті на обслуговування держборгу у 2014 році 46,3 млрд грн


Уряд передбачив у бюджеті на обслуговування держборгу у 2014 році 46,3 млрд грн

Кабінет міністрів України зареєстрував законопроект змін до Державного бюджету на 2014 рік, в якому передбачив обслуговування державного боргу 46,3 млрд грн грн. Про це йдеться в проекті закону, який розміщено на офіційному сайті Верховної Ради.

“У Державному бюджеті України на 2014 рік (зі змінами) видатки за бюджетною програмою КПКВК 3511350 “Обслуговування державного боргу” встановлені на суму 46 014,8 млн. гривень. Значна девальвація національної валюти і необхідність сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі іноземної валюти… призвела до необхідності збільшення видатків за бюджетною програмою на 328,8 млн. грн. до 46 343,6 млн. гривень”, – наголошується в проекті документа.

Водночас у змінах до Держбюджету також відкориговані витрати для програми “Обслуговування та погашення зобов’язань за залученими коштами під державні гарантії для здійснення капітальних видатків розпорядниками бюджетних коштів”, вони становитимуть – 519,4 млн. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua