МВФ підвищило дефіцит бюджета України до 10% ВВП


МВФ підвищило дефіцит бюджета України до 10% ВВП

Міжнародний валютний фонд підвищив прогноз загального фіскального та квазіфіскального дефіциту України на рівні 10,1% в 2014 році, тоді як раніше він очікувався на рівні 8,5%.

Про це йдеться в прес-релізі МВФ, наданому в ході підсумкової прес-конференції місії Фонду в Києві.

“Об’єднаний фіскальний і квазіфіскальний дефіцит прогнозується на рівні 10,1% і 5,8% ВВП в 2014 і 2015 роках відповідно – порівняно з попередніми цільовими показниками 8,5% і 6,1%”, – відзначається в прес-релізі.

Разом з тим, за оцінкою МВФ, структурний коригування в 2014-2016 роках буде на 0,5% ВВП більше і рівні базового дефіциту будуть більш низькими, ніж раніше передбачалося програмою співпраці України з МВФ до 2016 року.

У прес-релізі також вказується, що валові резерви будуть приблизно лише на $ 3,4 млрд нижче, ніж передбачалося програмою до кінця 2015 року.

Разом з тим, співвідношення зовнішнього боргу до ВВП досягне на 7 п.п. більш високого значення, ніж передбачалося програмою на кінець 2015 року.

“Визначальним для програми є допущення, що в наступні місяці конфлікт на сході почне згасати … значне продовження кризи буде серйозно впливати на можливості керівництва (України – ред.) Робити це (реалізовувати програму з МВФ – ред.) Без істотного збільшення зовнішньої підтримки на адекватних умовах “, – вказується в прес-релізі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua