Дії бойовиків заподіяли залізницям України збитків на 1,2 млрд грн


Дії бойовиків заподіяли залізницям України збитків на 1,2 млрд грн

Бойові дії на сході України в травні-червні завдали підприємствам залізничного господарства матеріальний збиток орієнтовно на 1,2 млрд грн через пошкодження мостів і шляхів.

Як повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України (“Укрзалізниця”), за вказані кошти можна було провести реконструкцію з заміною нових елементів понад 200 км шляху.

Значну частину збитків завдали вибухи залізничних мостів, а саме: через Сіверський Донець перегону Рубіжна – Насвітевіч, міст перегону Машчермет – Шпичкіно, мости парного і непарного шляхів через Сіверський Донець перегону Ямпіль – Сіверськ, шляхопровід на перегоні Оріхівська – Мала Токмачка.

Пошкоджені ділянки шляху сягали від 1,5 м до більш ніж 50 м.

“Відновлювати рух доводилося в небезпечних умовах, однак аварійно-відновлювальні роботи виконувалися в найкоротші терміни. Більшість пошкоджених ділянок для руху відкривали вже через кілька годин”, – зазначає “Укрзалізнциця”.

Крім того, зафіксовано 43 випадки незаконного втручання в роботу підприємств господарства електропостачання. В основному пошкоджені опори ліній контактної мережі і сама контактна мережа, силові трансформатори. Найбільшого впливу внаслідок бойових дій піддалися ділянки Червоний – Лиман, Луганськ, Слов’янськ, Іловайськ. На відновлення обладнання електропостачання знадобляться десятки мільйонів гривень.

“Навіть у надзвичайно складних умовах смертельної небезпеки залізничники цілодобово забезпечують перевізний процес, оперативно проводять аварійно-відновлювальні роботи, вивозять жителів з ​​місць бойових дій”, – підкреслює адміністрація.

Як повідомлялося, від початку бойових дій під час виконання службових обов’язків травмовано шестеро працівників залізничного транспорту, один з них смертельно.

Загалом за шість місяців 2014 року на залізницях України сталося 230 випадків незаконних втручань сторонніх осіб у діяльність залізниць. В результаті було затримано рух 234 потягів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua