Ізраїль і США підписали угоду про обмін даними щодо офшорних рахунків своїх громадян


Ізраїль і США підписали угоду про обмін даними щодо офшорних рахунків своїх громадян

Ізраїль і США підписали двосторонню угоду про обмін інформацією про офшорні рахунки, які американські громадяни мають в Ізраїлі, а громадяни єврейської держави – ​​у Сполучених Штатах. Про це повідомляє в четвер ізраїльська газета “Гаарец”, відзначаючи, що документ був підписаний у середу.

На першому етапі Ізраїль передасть владі США інформацію про американських власників офшорних рахунків, у тому числі залишків на цих рахунках станом на кінець 2014 року, в Ізраїлі. Це має відбутися до 30 вересня 2015 року, вказує газета, відзначаючи, що, так як угоду ще не затверджено кнесетом (парламентом) Ізраїлю, влада країни поки ще не приступила до виконання його положень.

“Угода є важливою віхою в міжнародному співробітництві в обміні інформацією між податковими органами”, – цитує “Гаарец” представника міністерства фінансів Ізраїлю, яка очолювала ізраїльську делегацію на переговорах Фріду Ізраель. “На сьогодні поки ще відсутні юридичні зобов’язання для фінансових установ передавати дані про особу власника рахунку, але незабаром ми будемо посилати запити в міністерство фінансів США з проханням відкласти розгляд даних за новими рахунками протягом перехідного періоду”, – додала вона.

Відповідно до угоди, управління з податків і зборів Ізраїлю відповідатиме за передачу інформації щодо рахунків американців до служби внутрішніх доходів (СБУ) США, а у відповідь СБУ буде передавати інформацію про рахунки ізраїльтян в Сполучених Штатах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua