Майже половина читачів Finance.UA не довіряють банкам


У рейтингу країн з найнижчим рівнем довіри до банків Україна посідає дев’яту сходинку, бо 61% громадян не довіряє українським банкам. Таку статистику оприлюднив американський Інститут Геллапа у травні цього року. Водночас у прес-службі Національного банку України на початку червня повідомили про зростання вкладів фізичних осіб у національній валюті, що на думку регулятора, свідчить “про позитивні тенденції щодо зміцнення довіри як до банківської системи загалом, так і до національної валюти зокрема”.

Однак, читачі Finance.UA, які взяли участь у опитуванні, не дуже довіряють фінустановам. 46% респондентів на питання “Чи є у вас депозит у банку?” відповіли, що не довіряють банкам заощадження. У 35% опитаних є декілька вкладів у різних банках. Ще 10% мають 1 депозит у тому банку, в якому отримують заробітну плату. 5% також тримають свої кошти у банку, але не в українському. І ще 4% зберігають свої заощадження у золоті.

27_06_14_ukr

Нагадаємо, за перші 4 місяці 2014 р. відбувся значний відплив депозитів населення з банківської системи, що перевищив 80 млрд. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua