Українці обрали Болгарію для відпочинку цього літа


Українці обрали Болгарію для відпочинку цього літа

Незважаючи ні на що знову настало довгоочікуване літо – пора відпусток. Українці починають частіше замислюються про те, де відпочити від стресів першої половини року і провести час з сім’єю або друзями. Ми проаналізували запити українських користувачів Google за останній місяць з ключовими словами “отдых в…/відпочинок у…” і склали список найпопулярніших туристичних напрямків цього сезону.

Цього року відбулася зміна лідера – сьогодні українці найбільше цікавляться відпочинком у Болгарії. Минулорічний фаворит Крим опустився на друге місце за кількістю запитів. До першої трійки увірвалася Грузія, курорти якої активно освоюють українці (торік Грузія не потрапила до першої десятки). Крім того, українські користувачі цікавилися відпочинком в Туреччині, Карпатах, Греції, Єгипті та Чорногорії.

В цілому гаряча десятка популярних напрямків літнього відпочинку, на думку українських користувачів Google, виглядає таким чином:

1. Болгарія

2. Крим

3. Грузія

4. Туреччина

5. Карпати

6. Греція

7. Єгипет

8. Чорногорія

9. Хорватія

10.Іспанія

Цього року українці стали частіше запитувати у Google про відпочинок на території України. До першої десятки найпопулярніших запитів потрапили наступні українських курорти:

1. Бердянськ

2. Затока

3. Одеса

4. Кирилівка

5. Скадовськ

6. Коблево

7. Урзуф

8. Яремча

9. Трускавець

10.Генічеськ

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua