Міндоходів спростувало інформацію про порушення справи проти банку "Глобус" - обшук проводився по справах "поганих клієнтів"


Міндоходів спростувало інформацію про порушення справи проти банку "Глобус" - обшук проводився по справах "поганих клієнтів"

У Міністерстві доходів і зборів спростували інформацію про порушення кримінальної справи відносно співробітників банку “Глобус”.

За повідомленням, слідчі дії, проведені слідчо-оперативними підрозділами ГУ Міндоходов в м. Києві за адресою: м. Київ, провулок Куренівський, 19/5 в приміщеннях ВАТ “Комерційний Банк “Глобус”, пов’язані з кримінальними провадженнями щодо клієнтів, рахунки яких були відкриті у вищезгаданому банку.

У Міністерстві підкреслили, що відносно посадових осіб ВАТ “Комерційний Банк “Глобус” кримінальні провадження не відкривалися.

Також, за повідомленням, начальник прес-служби міністерства Микола Ковтуненко на прес-конференції зазначив, що жодної кримінальної справи стосовно цього банку не відкривалося, ця інформація є неправдивою і вона виникла внаслідок технічної помилки прес-служби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua